livesanat live.sanat

Deka

Doğayı Model Olarak Almak

Doğanın güzelliği ve eşsiz renk çeşitleri, DEKA'nın birinci sınıf ürünleri için model olmuştur. DEKA'nın sınırsız yaratıcılığa verdiği önem, üretimin üstünlüğü ve ekolojik harekete olan bağlılığı, kullanıcıları ve çevre arasında bir bağ oluşturmasına yardımcı oldu.

Geleneğe Bağlı

Doğa için bir göz kırpması ve bir insan için bir sonsuzluk olan 95 yıldan daha uzun zamandır Koster ailesinin üç nesli DEKA'ya yön verdi. Yaratıcılığı beslerken daima toprakla olan bağlantısı, inovatif ürünleri ve endüstriyel öngörüleri ile en kaliteli boyaları üreterek kullanıcılarının günlük yaşamına renk getirdi.

Deka

Kalite Önemlidir

DEKA, doğanın, üreticinin ve tüketicinin mükemmel ürün geliştirme çemberi oluşturmak için ekolojik dostu bir şirket olmayı hedeflemektedir. Doğa, hammaddeleri, tecrübeli DEKA çalışanlarının su bazlı ürün imalat uzmanlığını sağladığını ve sonunda da çevreyi tamamladığını, DEKA ürünleri çevreye duyarlı ambalajında müşterilerimize sunuluyor.

Türk hobi craft sektörünü Türkiye’de ilk kez 1979 yılında ilk kez boyayla tanıştırmaktan ve bunu DEKA markasıyla iş birliğiyle yapmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.

X