1999 yılından bugüne ofis, hobi, sanat ve yaratıcı ürünler alanında önde gelen Lisans Kırtasiye AŞ. (Live) Türkiye’nin tanınmış ithalatçı, üretici ve distribütördür.

  • 88 çalışanımız, yenilenen üretim ve depolama alanlarımızla,
  • Yılda 6.000.000 üzerinde şişe dolum kapasitemizle,
  • Günden güne genişleyen ve 20.000 den SKU yu asan envanterimizle,
  • İstanbul’da bulunan 5.500 m2'lik depomuzda temsil ettiğimiz ve ürettiğimiz tüm markaların stoklarını tutuyoruz.

Bu sayede toptancı ve perakende noktalarına hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti ve Uluslararası standartlarda servis veriyoruz.

Ürünler ve kullanım alanları hakkında bilgili bölge satış temsilcileri ve satış destek ekibiyle Türkiye’nin her noktasında toptancı ve perakende noktalarına ulaşıyor, üreticisi olduğumuz markalarımız -Artdeco ve Fanart- ile dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapıyoruz

Pazarlama ekibimizde yer alan yetkili danışmanlarımızın yaratıcı çözümleri, yürüttüğü eğitim ve tanıtım hizmetlerimizle, grafik çalışmalarımızla, sosyal medya paylaşımlarımıza iş ortaklarımıza güvenilir ve sürekli hizmet desteği sunuyoruz. İş ortaklarımızdan gelen bildirimlere değer veriyoruz.

Dünya çapında katıldığımız Frankfurt Messe Creative World, Dubai Paper World, Türkiye çapında katıldığımız genel ve lokal fuarlarla ürünlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

Dünyanın her yerinden en güvenilir sanat ve ofis malzemelerini sizlere sunduğumuz gibi Artdeco, Artdeco Kids, Fanart markalarında arge çalışmalarımızı, kalite kontrollerimiz, EN-71 CE sertifikalarımız üretimimizi uluslararası standartlarında yürütüyoruz. Tüm ürünlerimizin insan sağlığına uygun, doğa dostu olmalarına özel bir önem veriyoruz.

Her yıl şirket olarak büyümeye ve güçlenmeye devam ediyoruz.

X