livesanat live.sanat

kurumsal1

VİZYONUMUZ

Duyuları harekete geçiren, yaratıcılığı tetikleyen ve hayattan daha fazla keyif almayı sağlayacak ürünleri çağdaş işletim yöntemleri ile müşterilerine ulaştıran, yarattığı fark ile karlı büyüyen, öncü, güçlü ve saygın bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Evrensel değerleri ilke edinerek, çağdaş işletim yöntemleri aracılığı ile Lisans Kirtasiye’yi (Live) geleceğe taşımak.

kurumsal2

 DEĞERLERİMİZ

1- Dürüstlük ve Güvenilirlik

Toplumla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, çalışanlarımızla gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde; mevzuat ve yasalara, karşılıklı anlaşmalara ve etik değerlere uygun davranmayı, ilişkilerde haklara saygılı olmayı, güven ve şeffaflığı temel değer olarak kabul ederiz.

Müşterilerimizden, tedarikçilerimizden ve çalışanlarımızdan da aynı özeni bekleriz.

2- Ticari Ortaklarımızla İşbirliği ve Müşteri Odaklılık

Ticari işbirliği içinde bulunduğumuz müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve ortaklarımızla karşılıklı fayda sağlayarak, tutarlı iş ilişkilerini benimseyerek çalışmak prensibimizdir.

Müşterilerimizi dinlemek, anlamak, zorlamadan yönlendirmek ve ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmek ana stratejimiz ve kurumsal kültürümüzdür.

Görevlerimizi yerine getirirken iş arkadaşlarımızla olan çalışmalarımızda da aynı anlayışla hareket ederiz.

kurumsal3

  3 - YENİLİKLERE Ve DEĞİŞİME AÇIK OLMAK Ve YÖNETİM

Toplumun ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerde yenilikler geliştirmek, değişimleri takip etmek ve alanımızla ilgili her konuda öncü olmak yol haritamızdır.

Otonom yönetim, merkezi denetim uygulamak. Otonomiyi bireye kadar indirgemek, üstten talimat yerine alttan karar, üstten onayı uygulamak. Kurumsallaşmış (faaliyetlerini sistem ve prosedürlere bağlamış) bir kurum olarak ekip çalışmasını önde tutmak, karı, zararı, başarıyı, başarısızlığı paylaşmak.

4 - Adil ve Etik Rekabet

Ticari faaliyetlerimizde, adil rekabet ilkelerini ve yürürlükteki düzenlemeleri benimseyerek rekabet kurallarına uygun hareket etmeyi kabul ederiz.

5 - Çevre Bilinci ve Sosyal Sorumluluk

Çevre korunmasına katkıda bulunmayı, çevre ile ilgili sorunların önemsenmesi, çözüm üretilmesi ve iyi örneklerin yaygınlaştırılmasını sosyal sorumluluk olarak kabul ederek, müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızla toplumla işbirliği içinde eğitici çalışmalar yapmak hedefimizdir.

X