Live Haberler

Artdeco Pouring Medyum Atölyesi

Eğitmenler eşliğinde farklı uygulama teknikleriyle yaz boyunca devam edecek keyifli atölye çalışmaları 17 Temmuz 2019 tarihinde Artdeco Pouring Medyum atölyesi ile Kalamış Captain Haddock’ ta başladı.

Dünya Yoga Günü Umay Uzay Performansı

Yoga Vakfı yönetimindeki 5. Uluslararası Yoga Günü 21 Haziran tarihinde Akmerkez Üçgen Teras’ta kutlandı. Winsor&Newton ve Artline markalarıyla sponsor olduğumuz etkinlikler gün boyu sürdü.

D&R Çocuk Şenliği

20-28 Nisan tarihleri arasında haftasonları gerçekleşen bu Çocuk Şenliğinde Artdeco Ebru Sanatı, Artline ile Kalemlik Boyama etkinlikleri ile yer aldı.

Genç Etkinlik 8

İlk olarak 1995 yılında, genç sanatçılara bir buluşma ortamı yaratmak amacıyla yola çıkan UPSD Genç Etkinlik'in sponsoru ve gönülden destekçisi olan Lisans Kırtasiye'nin de katılımıyla ödül töreni 20 Nisan 2019 tarihinde MKM Beşiktaş Çağdaş’ta gerçekleşti.

Dünya Sanat Günü

Lisans Kırtasiye Dünya Sanat gününü Konya TED koleji, Bodrum TED Koleji, Anabilim Koleji ile kutladı.

UPSD 5. Sonbahar Buluşması Sergi Açılışı

1 Mart tarihinde Sonbahar Buluşması 5 Workshop’unun sergi açılışı gerçekleşti. UPSD Başkanı Bedri Baykam’ın konuşmasıyla başlayan sergi açılışı, değerli sanatçı dostlarımız ve sanat severlerin katılımı ile renklendi.

TÜYAP Kırtasiye Fuarı

Uzun seneler sonrasında Lisans Kırtasiye’nin tüm markaları ve tüm ekibiyle ile yer aldığı 20-23 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde üçüncü kez düzenlendi.

Birmingham Spring Fair 2019

İngiltere’nin en büyük Ev ve Hediyelik Eşya fuarı Birmingham Spring Fair 2019 Artdeco Ebru Setleri’nin renkleri Ludlow Colours standında parladı. Ebru Sanatı üzerine farklı uygulamaların yapıldığı fuarda Artdeco markamız beğeni aldı.

CreativeWorld Frankfurt 2019

Artdeco Markamızla Salon 4.2 Stand F50 yer aldığımız Dünya’nın en büyük ve en önemli hobi-sanat malzemeleri fuarı CreativeWorld Frankfurt 2019 26-29 Ocak 2019 tarihleri arasında kapılarını açtı.

6

15-17 Kasım 2018 Tuch Expo Hobi Malzemeleri Fuarında Colorbox Art Materials Store iş birliği ile oluşturduğumuz;

Kreas Sanat Atölyesi

11 Kasım 2018 Pazar günü Artdeco Sarkaç ile resim Atölyesi Kreas Sanat Akademisi görsel sanatlar atölyesindeydi, tuvaller üzerine bir sarkaç kurulan sarkacın salınımı ile ortaya çıkan, atölye katılımcıların yönlendirmesiyle oluşan desenleri görmek büyük keyif verdi.

UPSD 5. Sonbahar Buluşması

6-7 Kasım 2018 tarihleri arasında UPSD Galerisinde Sonbahar Buluşması 5 gerçekleşti. Winsor&Newton Avrupa Yetkilisi Stephane Lafontane’in sunumu ve UPSD Başkanı Bedri Baykam’ın konuşmasıyla başlayan buluşma, bu sene mürekkep ve yepyeni Winsor&Newton kağıtları üzerineydi.

İnktober

Çizerlerin en sevdiği olan İnktober (Ekim ayı), her güne bir çizim yapıp #inktober #inktober2018 #livesanat #winsorandnewton hastagleri ile paylaş sanatçılara Winsor &Newton Hediyeler verdi.

İSTCAF Etkinlikleri

7-8-9 Eylül 2018 tarihlerinde St. Joseph Derneği Sosyal Tesisleri, Club Quartierde gerçekleşen İSTCAF (İstanbul Comics & Art Festival) atölyelerimize ilgi yoğundu.

İsmek – Winsor&Newton Suluboya ve Kağıt Atölyesi

Winsor&Newton’ın yeni kağıtlarını tanıtmak için değerli İstanbul’un sanatçı eğitmenleri olan İsmek hocalarımızla 13 temmuz 2018’de buluştuk. TAK’da (Tasarım Atölyesi Kadıköy)100 eğitmen sanatçının katılımıyla gerçekleşen bu etkinlikte bir suluboya kağıdının anatomisin inceledik.

tomtom

İstanbul’da, geleceğin Tasarım Mahallesi Tomtom’da, tasarımcıları buluşturan, tasarım dünyasını ön plana çıkartan, yılda iki kez yapılması hedeflenen, tasarım dünyasına ilham vermeyi amaçlayan etkinlik

news4

Winsor & Newton yeni nesil markörlerin tanıtıldığı ve değerli İsmek Resim Bölümü eğitmenlerinin deneyimlerini paylaştığı atölye çalışmamız İsmek Resim İhtisas Merkezinde 31.07.2018 tarihinde gerçekleşmiştir. 

news3

Live Sanat olarak sponsoru olduğumuz, 2017 Nisan ayında UPSD tarafından organize edilen Genç Etkinlik 7 kapsamında gerçekleşen yarışmada birincilik ödülünü Ertuğrul Akyüz'e ait eser aldı.

news2

İlk olarak 1995 yılında, genç sanatçılara bir buluşma ortamı yaratmak amacıyla yola çıkan UPSD Genç Etkinlik'in sponsoru ve gönülden destekçisi olan Lisans Kırtasiye'nin de katılımıyla ödül töreni 15 Mayıs 2017'te gerçekleşti.

X