tombowturkiye tombowturkiye

Tombow'un Köklü Geçmişi

KÖKLÜ BİR GEÇMİŞ

1913’ten beri Tombow kendini yazı gereçleri, yüksek kalite sanatsal malzemeler ve yenilikçi ofis ürünleri alanlarında kendini kanıtlamıştır. Lüks yazı kalemi Zoom 707 ve MONO şerit siliciler gibi birçok Tombow klasiği ürün dünya çapında çok popüler olmayı başarmıştır. Tombow’un en tanınmış ürünlerinden biri olan mekanik kurşun kalem uçları birçok insanın öğrencilik yıllarında anı bırakan bir ürün olmuştur. 

Tombow Ödüller

ÖDÜLLÜ ÜRÜNLER

Her bir Tombow ürünü güzellik, ergonomi ve teknik mükemmelliğin birleşimi ile oluşur. Birçok Tombow ürünü Reddot, IF, Design Plus gibi tasarım ödüllerini almayı başarmıştır. Tombow ürünleri sahibini hep özel hissettirir.

Tombow Üretim

KALİTE

Tombow ürünlerinin en iyi kalitede olduğunu garanti eder. Böyle bir kalite standardı düzenli kalite kontrol ile sağlanmaktadır. Örneğin; üretimden çıkan her şerit silici mükemmel işlerliğini kazandığı test edilmeden üretim tesislerinden çıkmaz. Tombow’un yüksek kalite tasarımlı zoom yazı gereçleri ömür boyu garanti sunar.

Tombow Çevreci Yaklaşım

ÇEVRECİ YAKLAŞIM

Tombow her gün dünya çapında ekolojik ürünleri geliştirir, üretir ve piyasaya sunar. Tombow kendini değişen global standartlara göre ürün güvenliğini sağlamaya adamıştır. Tombow tüm iş faaliyetlerinde enerji ve kaynakları akıllıca kullanmak için çalışmaktadır. Tombow mümkün olduğu her zaman iş faaliyetlerindeki atıkları elimine etmek için hammaddeleri geri dönüşümlü kullanmaktadır.

Tombow kataloğunu inceleyebilirsiniz.

X